Chceš prodloužit prázdniny týdně o dvě hodiny? Nebuď kůže líná, choď do Pionýra!

Krajská soutěž ve vybíjené

4. listopadu 2006 v 22:29 |  Archiv článků
Sobota 4. listopadu 2006 byla pro nás dnem sportu. Málokomu se sice chtělo vstávat již o šesté ráno, ale nakonec jsme se včas na místě srazu sešli úplně všichni / ještě den před odjezdem si s námi zahrávalo pověstné štěstíčko, když další dva z hráčů ze zdravotních důvodů odpadli a museli být narychlo nahrazeni/.
"Nalodění" pěti družstev zájemců o tuto kolektivní hru trvalo jen chvíli a už jsme si to s panem Pecinou za volantem autobusu šinuli do Valašského Meziříčí.
Je půl desáté a první hra začíná. Za mohutného povzbuzování ostatních hráčů i rad starších kamarádů /ještě vloni hráli i oni/ se políčko po políčku zaplňuje výsledky tabulka o přehledu odehraných zápasů v obou kategoriích.
Kolem jedné hodiny dochází k první z rozhodujících bitev. Naše "dvojka" ve starších o jediný život propásla zisk bronzu. Na zklamání není čas, bojujeme v téže kategorii proti domácímu týmu o kov nejcennější. Hurááá!!! Zlato si povezeme domů my.
V mladší kategorii se situace trošku zašmodrchala. Tři družstva mají shodný počet bodů a tak se rozehrává boj o medaile ….. jedeme pěkně od nuly. Potěšitelné pro nás je, že tady máme hned dvě želízka v ohni. Vyrovnaný boj a nakonec zisk zlata a bronzu.
Třetí družstvo v mladších přidalo ještě čtvrté místo.
/Za zmínku jistě stojí i to, že ve dvou mladších družstvech si svůj křest na "velké" soutěži odbyli i naši malí - třeťáčci, přestože tato kategorie byla vypsána pro děti 4.- 6.třídy, a všichni do jednoho ukázali, že s nimi můžeme počítat! /
Všem soutěžícím patří poděkování za reprezentaci, těm o kousek starším / Zuzka, Bajča, Veverka, Mates, Deiw a FBI / pak můj osobní dík za to, že pomohli i tentokrát.
Borůvka
Naši bojovníci:
Starší I - Lucka, Nika, Tomík, Emča, Míša, Renda, Honza /1.místo/
Starší II - Erika, Ený, Filda, Cipísek, Adam, Martin, Mara / 4.místo/
Mladší I - Nika, Aneta, Mateska, Mates, David, Ořech, Dominik /1.místo/
Mladší II - Lucka, Nika, Denča, Klárka, Tomík, Denda, Tomík, Kamča /3.místo/
Mladší III - Kika,Kačka,Verča,Pája,Natka,Domča,Ondra, Marťa / 4.místo/
PS : Vzkaz do ValMezu - Díky, lidičky!!! A zase na viděnou / a nejen na vybíjené /.
PPS: Kdyby se čirou náhodou někde objevil "náš zatoulaný míč", který při zmatku s odchodem, balením atd. vzal dráhu neznámo kam, tak ho rádi zase uvidíme! Díky!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama